Podporujeme

Podporujeme tyto charitativní projekty

Liga vozíčkářů
Nadační fond EMIL
Nadační fond Modrý Hroch

Naše další provozovny:

Catering Brno

BASTA catering brno poskytuje kvalitní cateringové služby. Každý z nás umí něco a dohromady tvoříme tým, který se Vám v oblasti cateringu postará o sebemenší detail. Základem naší gastronomie jsou čerstvé a sezónní suroviny. Vyrábíme vlastní chléb, pečivo, foccaciu a cukrářské výrobky. Náš catering budete chtít... a BASTA.

Restaurace „U Starýho Billa“

Pravá texaská restaurace Brno Vás seznámí se specifickou kuchyní dalekého Texasu. Typické pro Texas jsou zejména steaky Brno, nebo také jestli chcete steaky jak Brno a to pozor i z klokaního masa. Restaurace Brno U Starýho Billa se může pochlubit také mexickou kuchyní, z níž se soustředí především na pikantní pokrmy balené do tortill. Neváhejte a vsaďte na chutě vybroušené staletími rodilými Texasany!

Tenis Pub Lužánky

Tenis Pub Lužánky nabízí nejen pro tenisové nadšence, ale pro všechny Brňáky, poctivou domácí kuchyni, pečlivě ošetřené Dalešické pivo, v zimních měsících teplé nápoje – punč, svařák, grog a další. Najdete u nás zázemí pro sledování sportovních přenosů. V letních měsících můžete posedět na příjemné letní zahrádce s kapacitou až 100 míst, jejíž součástí je také dětské hřiště s několika herními prvky a pískovištěm. Restaurace je ideálním místem i pro pořádání soukromých oslav (narozeniny, promoce, svatby) či jiných akcí a večírků.

Copyright © 2019, Pasta di Gusto s.r.o.