Naše provozovny

Restaurace „U Starýho Billa“

Pravá texaská restaurace Brno Vás seznámí se specifickou kuchyní dalekého Texasu. Typické pro Texas jsou zejména steaky Brno, nebo také jestli chcete steaky jak Brno a to pozor i z klokaního masa. Restaurace Brno U Starýho Billa se může pochlubit také mexickou kuchyní, z níž se soustředí především na pikantní pokrmy balené do tortill. Neváhejte a vsaďte na chutě vybroušené staletími rodilými Texasany!

Tenis Pub Lužánky

Tenis Pub Lužánky nabízí nejen pro tenisové nadšence, ale pro všechny Brňáky, poctivou domácí kuchyni, pečlivě ošetřené Dalešické pivo, v zimních měsících teplé nápoje – punč, svařák, grog a další. Najdete u nás zázemí pro sledování sportovních přenosů. V letních měsících můžete posedět na příjemné letní zahrádce s kapacitou až 100 míst, jejíž součástí je také dětské hřiště s několika herními prvky a pískovištěm. Restaurace je ideálním místem i pro pořádání soukromých oslav (narozeniny, promoce, svatby) či jiných akcí a večírků.

Catering Brno

BASTA catering brno poskytuje kvalitní cateringové služby. Každý z nás umí něco a dohromady tvoříme tým, který se Vám v oblasti cateringu postará o sebemenší detail. Základem naší gastronomie jsou čerstvé a sezónní suroviny. Vyrábíme vlastní chléb, pečivo, foccaciu a cukrářské výrobky. Náš catering budete chtít... a BASTA.

Copyright © 2019, Pasta di Gusto s.r.o.